Notice: Trying to get property of non-object in /nfsmnt/hosting2_1/0/7/07fce87a-310d-41bf-b68e-28b912944dd0/email-marketing.sk/app/presenters/BasePresenter.php on line 46
Funkcionality - Email Marketing | Vytvárajte vašu databázu účastníkov

Odosielajte profesionálne emailové kampane pomocou niekoľkých kliknutí

Vytvárajte vašu databázu zákazníkov

Príjemcovia sú chrbticou vášho email marketingového úsilia. Neustálym zbieraním emailových adries ľudí, ktorí chcú od vás dostávať emaily, môžete rozširovať váš zoznam príjemcov na stovky až tisícky ľudí, ktorí sa zaujímajú o vaše produkty a služby.

Email Marketer vám pomôže pri budovaní vášho zoznamu príjemcov. Existujú 3 spôsoby ako môžete začať a sú vysvetlené v nasledovnom:

  • Pridajte prihlasovací formulár na Vašu web stránku

    Ak už máte web stránku, môžete použiť Email Marketer pre vytvorenie prihlasovacieho formulára, ktorý môžete pridať do akejkoľvek stránky vášho webu. Týmto umožníte vašim návštevníkom jednoducho a rýchlo sa prihlásiť do vášho zoznamu emailov.

  • Zadávajte manuálne detaily Vašich účastníkov

    Email Marketer vám umožnuje zadávať nové kontakty aj manuálne.

  • Nahrajte priamo Váš existujúci zoznam kontaktov

    Ak už máte zoznam kontaktov, ktorým chcete posielať emaily napríklad v Outlooku alebo inej podnikovej databáze, môžete ich hromadne naimportovať ako textový súbor (CSV súbor). Tento textový súbor je možné otvoriť aj v exceli a môže obsahovať emailové adresy, ako aj ďalšie informácie, ktoré chcete o príjemcoch ukladať, ako napríklad meno, adresa, vek, atď.

Či začínate od nuly alebo už máte stovky alebo tisícky príjemcov, Email Marketer vám pomôže budovať tento zoznam príjemcov.

Ďalšia funkcionalita: Vytvárajte profesionálne HTML Emaily »