Notice: Trying to get property of non-object in /nfsmnt/hosting2_1/0/7/07fce87a-310d-41bf-b68e-28b912944dd0/email-marketing.sk/app/presenters/BasePresenter.php on line 46
Funkcionality - Email Marketing | Vytvárajte profesionálne HTML Emaily

Odosielajte profesionálne emailové kampane pomocou niekoľkých kliknutí

Vytvárajte profesionálne HTML Emaily

Profesionálne HTML Emaily

Email Marketer obsahuje desiatky predpripravených emailových šablón z rôznych oblastí využitia, vrátane obchodu, financií, realít a ďalších. Nezáleží na tom, v akej oblasti sa nachádzate, stačí vám len niekoľko minút na vytvorenie a odoslanie profesionálne vyzerajúcich emailových správ vašim príjemcom pomocou Email Marketera.

Tvorba šablón pomocou Email Marketera je podobná práci s Microsoft Wordom a zahŕňa rovnaké funkcionality ako sú formatovanie textu, pridávanie obrázkov, zoznamov a odkazov. Ak viete pracovať s Wordom, budete vedieť pracovať aj s Email Marketerom.

Email Marketer vám tiež umožní skontrolovať vaše emailové správy ešte pred ich odoslaním vašim príjemcom. Kliknutím na jedno tlačítko si môžete poslať náhľad emailu na akýkoľvek email a príde Vám do schránky v presne takej podobe, ako ho uvidia aj vaši príjemcovia.

Pre skúsenejších užívateľov je tu aj možnosť vytvoriť si vlastný design (ak ovládate HTML, CSS). Môžete nahrať vlastné logo, prispôsobiť farby a jednoducho celý vzhľad emailu.

Tiež ponúkame aj voliteľnú službu vytvorenie emailovej šablóny na mieru, čo je vhodné vtedy, ak ste v oblasti email marketingu nový a želáte si pracovať s profesionálne pripravenou emailovou šablónou.

Ďalšia funkcionalita: Odosielajte personalizované emaily »