Notice: Trying to get property of non-object in /nfsmnt/hosting2_1/0/7/07fce87a-310d-41bf-b68e-28b912944dd0/email-marketing.sk/app/presenters/BasePresenter.php on line 46
Email Marketing | Prečo by som mal používať email marketing?

Odosielajte profesionálne emailové kampane pomocou niekoľkých kliknutí

Prečo by som mal používať email marketing?

Úvod

V roku 2009 sú emaily stále najviac dostupným a výhodným prostriedkom na získavanie nových zákazníkov. Štúdie ukazujú, že 78% marketérov a 69% zákazníkov si stále myslí, že email marketing je efektívny a jeho vplyv neustále rastie.

... ale čo to znamená pre Vás? Znamená to, že vaša konkurencia a firmy, ktorých produkty používate každý deň (ako sú banky, mobilný operátori a účtovnícke firmy) všetci používajú email marketing na získanie nových obchodných príležitostí.

Je jedno v akom odvetví sa nachádzate, existuje niekoľko spôsobov, kde môžete použiť email marketing na získanie nových a stále sa vracajúcich zákazníkov.

V nasledovnom je uvedených 5 dôvodov prečo by ste mali používať email marketing na podporu vašich ďalších marketingových aktivít:

  • Je vysoko efektívny. Email marketing napomáha pri budovaní dôvery medzi vami a vašimi (potenciálnymi a existujúcimi) zákazníkmi. Ako sme už uviedli, raz keď ste si získali dôveru potenciálnych klientov, je im oveľa jednoduchšie predávať. V skutočnosti im vôbec nemusíte ukazovať vaše "umenie predávať", pretože v ich mysli ste už skôr ich priateľom s produktami a službami, ktoré potrebujú, ako nejaká neznáma spoločnosť.
  • Je merateľný. Ako zmeráte úspech TV reklamy alebo reklamy v rádiu? Veľa ľudí by odpovedalo, že dohadami. S email marketingom môžete presne vidieť, koľko ľudí si otvorilo váš email a na ktoré odkazy si títo ľudia klikli (ak máte web stránku). Jednoducho žiadne iné komunikačné médium vám túto informáciu neposkytne.
  • Je cenovo dostupný. S Email Marketerom vás to stojí len niekoľko centov a môžete to robiť sami. Často krát upraviť niečo v reklame v rádiu alebo TV je cenovo veľmi náročné. Tu je to otázka niekoľkých minút a môžete si to zmeniť sami. Pretože ľudia sa dobrovoľne prihlásili do vášho mailingu, sú viac náchylní k vašim správam ako je to v prípade iných médií, vrátane televízie, rádia alebo tlače.
  • Je jednoduché s ním začať pracovať. Email Marketer obsahuje úplne všetko na to, aby ste začali pracovať s email marketingom – ba aj keď ešte nemáte zoznam príjemcov.
  • Je zábavný. Skutočne! Je ťažké popísať pocit, ktorý máte, ak posielate emailové kampane vašim príjemcom a vidíte – v reálnom čase – koľko ľudí si otvorilo váš email a na ktoré odkazy si vo vašich emailoch klikli. Je to skutočne oslobodzujúca skúsenosť, ktorá sa môže stať aj návykovou.

ĎALEJ: 5 Výhod Email Marketingu »