Notice: Trying to get property of non-object in /nfsmnt/hosting2_1/0/7/07fce87a-310d-41bf-b68e-28b912944dd0/email-marketing.sk/app/presenters/BasePresenter.php on line 46
Funkcionality - Email Marketing | Odosielajte personalizované emailové kampane

Odosielajte personalizované emailové kampane

Odosielajte personalizované emailové kampane

Jedným z najlepších spôsobov ako dosiahnuť čo najvyššiu čitateľnosť, je vložiť do názvu emailu meno alebo priezvisko príjemcu. Pozrime sa na dva nasledujúce príklady. Predpokladajme, že vaše prvé meno je Michal, ktorý z týchto emailov by ste radšej prijali?

Vážený zákazník,

Tento týždeň budeme mať výpredaj na všetky mužské tričká, ponožky a nohavice. Mohli by ste ušetriť až 25%...

alebo

Vážený Michal,

Tento týždeň budeme mať výpredaj na všetky mužské tričká, ponožky a nohavice. Michal, vedeli ste, že môžete ušetriť až 25%...

Pomocou Email Marketera môžete vytvoriť neobmedzené množstvo voliteľných polí pre uloženie informácií o vašich príjemcoch ako je meno, vek, pohlavie, adresa, dátum narodenia, atď. Toto vám umožní vytvoriť len jednu emailovú správu, ktorú Email Marketer dokáže odoslať všetkým vašim príjemcom, ktorá sa bude javiť akoby ste ju odoslali priamo osobne každému z príjemcov!

Do týchto emailov môžete tiež zahrnúť informácie o príjemcoch ako súčasť názvu emailu alebo v tele emailu použitím jedného z tlačítok ako je zobrazené na nasledujúcom obrázku:

Personalizovaný email Personalizovanie správ pomocou voliteľného poľa Meno.

Tiež môžete obmedziť, ktorým príjemcom sa váš email odošle, na základe konkrétnych kritérií. V nasledujúcom sú uvedené konkrétne príklady:

  • Poslať iba príjemcom s PSČ 040 01
  • Poslať iba príjemcom starším ako 21 rokov
  • Poslať iba príjemcom, ktorí sú ženského pohlavia
  • Poslať iba príjemcom, ktorí sú mužského pohlavia a zarábajú viac ako 20.000,- € ročne
  • Poslať iba príjemcom, ktorí sú z Košíc a sú majiteľmi firmy

Prečo by som mal presonalizovať moje kampane?
Čím viac sú personalizované vaše emailové kampane, tým sú lepšie reakcie vašich príjemcov, čo znamená viac predajov a viac objednávok pre vás.Ďalšia funkcionalita: Sledujte otvorenia emailov a kliknutia na odkazy vo vašich emailoch »