Email marketing je proaktívny. Newslettery, ponuky, akcie oslovujú zákazníka proaktívne.

Často kladené otázky (F.A.Q.)

Ak tu nie je otázka, ktorá nebola zodpovedaná, zavolajte nám na číslo (+421) 905 414 474 a my Vám radi odpovieme.

Čo obsahuje skúšobná verzia?

Vaša 30 dňová skúšobná verzia Email Marketera obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste začali s email marketingom, vrátane:

  • Nástrojov na tvorbu, odoslanie a sledovanie vašich emailových kampaní
  • Technickej podpory z našej strany
  • Pridávanie neobmedzeného množstva príjemcov vašich kampaní

Jediným obmedzením testovacej verzie je, že nemôžete odoslať viac ako 100 emailov. Samozrejme, kedykoľvek môžete upgradovať na platený program pre zrušenie tejto reštrikcie.

Je potrebné podpísať nejakú zmluvu?

Nie. Email Marketer používate na mesačnej báze, "platíte, len za to čo využívate " a kedykoľvek môžete používanie služby ukončiť. Nie je potrebné podpisovať žiadne zmluvy. Ste však viazaný našími podmienkami používania.

Čo ak chcem ukončiť používanie služby Email Marketer?

Vporiadku. Požívanie služby Email Marketer je fakturované na mesačnej báze, takže jediné čo potrebujete urobiť je kontaktovať nás a my Vám konto zrušíme. Nemáme žiadne poplatky za zrušenie poskytovania služby a ani ďalšie skryté poplatky.

Existujú aj iné poplatky okrem mesačných?

Nie. Ceny, ktoré sú uvedené na našej stránke o cene sú konečné poplatky za poskytované služby.

Ako sa môžem prihlásiť bez toho, aby som testoval DEMO verziu?

Každé konto musí byť pred používaním služby vytvorené zadaním požiadavky na testovaciu verziu. Akonáhle vám pošleme prístupové údaje, môžete začať službu používať v testovacej verzii. Ak si želáte hneď používať ostrú verziu aplikácie, je potrebné, aby ste nám poslali fakturačné údaje a vybrali program, ktorý chcete používať.

Ponúkate aj garanciu vrátenia peňazí?

Email Marketer ponúka 30 dňovú bezplatnú testovaciu verziu, ktorá Vám umožní zoznámiť sa s aplikáciou ešte predtým ako si vyberiete jeden z platených programov. Fakturujeme Vám na mesačnej báze, takže službu môžete kedykoľvek zrušiť, najneskôr však k poslednému dňu v mesiaci, zaslaním informácie na náš email podpora@email-marketing.sk.

Čím je ovplyvnený mesačný poplatok?

Mesačný poplatok je ovplyvnený počtom odoslaných emailov. Pozrite prosím stránku stránku o cene pre viac informácií.

Čo sa stane, ak chcem odoslať viac emailov, ako obsahuje môj program?

Ak si želáte posielať viac emailov ako vám dovoľuje váš program, kedykoľvek môžete upgradovať navštivením našej stránky o cene.

Sú moje emaily a databáza príjemcov v bezpečí?

Áno sú. Vaše dáta sú uložené na serveroch dôveryhodnej a spoľahlivej webhostingovej spoločností. Samotná aplikácia je navrhnutá tak, aby každý užívateľ videl len svoje údaje.

Ak sa rozhodnem zrušiť používanie služby, môžem si celú databázu vyexportovať?

Určite áno. Je jednoduché vyexportovať váš zoznam príjemcov do textového súboru (CSV), ktorý môžete následne importovať do inej vašej aplikácie (napr. MS Outlook). Ak sa rozhodnete využívanie služby ukončiť, môžete tiež vymazať všetky dáta spojené s vašim kontom vrátane vášho zoznamu emailov, emailových kampaní a štatistík.

Budete posielať reklamné emaily na zoznam mojich príjemcov?

Určite nie. Nikdy nebudeme odosielať reklamné emaily na vaše emailové adresy. Jediné emaily, ktoré vaši príjemcovia dostanú, sú len tie, ktoré im pošlete vy pomocou systému Email Marketer.

Vytvoril som si testovacie konto, ale nemôžem nájsť autoodpovedače?

Autoodpovedače sú dostupné len pri platených programoch.

Zaratávajú sa autoodpovedače do môjho mesačného kreditu?

Áno, autoodpovedače sa zaratávajú do vášho mesačného kreditu. Ak potrebujete zvýšiť kredit pre odosielanie emailov, stačí nám zavolať a my Vám nastavíme vyšší program.

Máte otázky ohľadom Email Marketera?

Zavolajte nám na (+421) 905 414 474, ak máte otázky ohľadom Email Makretera.

Ak ste pripravený využívať email marketing, tak prečo nezačať hneď teraz prostredníctvom aktivácie 30-dňovej testovacej verzie Email Marketera? Nič neriskujete, nepotrebujete kreditnú kartu a vaše testovacie konto môžete kedykoľvek ukončiť.

Kliknite pre získanie 30 dňovej testovacej verzie Email Marketera.